fbpx

Ваш код клієнта: 683616

Кабинет дилера

Які матеріали ви хотіли б бачити на сайті "Сталекс"?

Докладні інструкції з вибору та монтажу покрівельних і фасадних матеріалів - 27 (10.1%)
Відеоінструкції з монтажу металочерепиці та профнастилу - 41 (15.4%)
Візуалізатор покрівлі (можливість підібрати колір та профіль металочерепиці під ваш будинок). - 50 (18.7%)
Сервіс розрахунку покрівельних матеріалів для даху за заданими розмірами. - 105 (39.3%)
Проекти об’єктів, швидкозведених будівель, спроектованих компанією. - 25 (9.4%)
Всього голосів - 267
The voting for this poll has ended on: вересня 3, 2016

Для дилерів

Компанія «Сталекс» являючись одним з лідерів ринку України за асортиментом продукції, що виробляється з тонколистової оцинкованої сталі та сталі з полімерним покриттям, пропонує взаємовигідне співробітництво по реалізації продукції на дилерських умовах.

Робота на умовах дилерського договору передбачає:
- лояльну систему ціноутворення;
- вигідні умови поставок;
- технічну, інформаційну та рекламну підтримку;
- забезпечення рекламною продукцією.

 

СТАБІЛЬНИЙ ВИСОКОПРИБУТКОВИЙ БІЗНЕС

profitsСтавши дилером «Сталекс», Ви отримаєте можливість створити сучасний високоприбутковий бізнес в своєму регіоні, який довгі роки буде приносити гарний прибуток!

«Сталекс» - це широка лінійка продукції, що виробляється. Ми працюємо з усіма основними виробниками тонколистової сталі з полімерним покриттям. Наш склад має величезний асортимент сировини по товщині і покриттям, ексклюзивні матеріали. Також «Сталекс» надає ексклюзивні умови дилера в регіоні при певних умовах.

 

 

РЕКЛАМНА І ІНФОРМАЦІЙНА ПІДТРИМКА

adsМи комплектуємо дилерів інформаційними матеріалами: зразки продукції, каталоги, стенди, плакати та інше. Рекламуємо точки продажів дилера з адресою і фото об'єкта на сторінці "Де купити" нашого сайту. Професіонали з нашого технічного відділу завжди готові допомогти з розрахунком покрівлі або надати технічну консультацію.

«Сталекс» регулярно проводить навчання співробітників дилера. Кожному дилеру виділяється провідний менеджер-адміністратор в центральному офісі, а також навчальний і менеджер активних продажів. Дилер підключається до системи регулярних інформаційних розсилок.

Дзвінки в коллцентри «Сталекс» переадресовуються на дилера в регіон, який цікавить клієнта, пріоритет віддається ексклюзивним дилерам.

 

ВИРОБНИЦТВО І ДОСТАВКА ТОЧНО І В ТЕРМІН

trucksСкладські запаси сировини дозволяють «Сталекс» гарантувати своєчасний прокат продукції, а власний автопарк і відділ логістики забезпечує швидку доставку по всій Україні. Тому працюючи з «Сталекс» Ви отримуєте не тільки надійного партнера, а й гарантії того, що товар буде проведений і поставлений в строк і без затримок!

 

 

 

 

КАБІНЕТ ДИЛЕРА ОНЛАЙН

klientam c 200

Кабінет дилера компанії «Сталекс» - це, по суті, віртуальне робоче місце для наших партнерів. Він покликаний зробити роботу дилера компанії комфортною і дозволяє дилерам без участі менеджера:

- отримати доступ до сервісу розрахунку покрівлі;
- подивитися актуальні залишки сировини;
- розмістити замовлення на продукцію;
- контролювати стан замовлень;
- контролювати взаєморозрахунки;
- подивитися накопичені бонусні бали.

 

 

ІНДИВІДУАЛЬНІ ЦІНИ, ПРЕМІЇ, БОНУСИ

bonus1sГнучка система знижок та акційних пропозицій, якісна продукція, конкурентна ціна - все це для того, щоб Ваші клієнти залишилися задоволені. Постійний моніторинг і контроль цінової політики дозволяє «Сталекс» підтримувати конкурентні ціни на ринку. Всі дилери працюють за єдиною ціновою політикою. «Сталекс» надає ексклюзивні цінові умови для участі в тендерах на будівництво великих об'єктів.

А для дилерів «Сталекс» проводить спеціальні преміальні акції!

 

 

Пам'ятка споживача

pamyatka cНашими фахівцями розроблена «Пам'ятка споживача». Дотримання простих правил, викладених в цій пам'ятці дозволить вам уникнути проблем при транспортуванні, зберіганні і монтажі нашої продукції.

Завантажити пам'ятку споживача

 

З нами працюють кращі професіонали України в будівельній галузі. Приєднуйтесь до нашої дилерської мережі!

 
ФОРМУЄМО ДИЛЕРСЬКУ МЕРЕЖУ! 

Розвинена регіональна мережа представництв по всій території України: Донецьк, Дніпропетровськ, Житомир, Кременчук, Одеса, Харків, Черкаси дозволить, не залежно від вашого місця розташування, в найкоротші терміни укомплектувати ваше замовлення і оперативно доставити його на об'єкт замовника.

 diler program

Завантажити «Дилерську програму» (PDF, 6 МБ)