fbpx

Ваш код клієнта: 632980

Кабинет дилера

Які матеріали ви хотіли б бачити на сайті "Сталекс"?

Докладні інструкції з вибору та монтажу покрівельних і фасадних матеріалів - 27 (10.1%)
Відеоінструкції з монтажу металочерепиці та профнастилу - 41 (15.4%)
Візуалізатор покрівлі (можливість підібрати колір та профіль металочерепиці під ваш будинок). - 50 (18.7%)
Сервіс розрахунку покрівельних матеріалів для даху за заданими розмірами. - 105 (39.3%)
Проекти об’єктів, швидкозведених будівель, спроектованих компанією. - 25 (9.4%)
Всього голосів - 267
The voting for this poll has ended on: вересня 3, 2016

РОЗРАХУНОК МАТЕРІАЛІВ І КОМПЛЕКТАЦІЯ БУДІВЕЛЬНИХ ОБ'ЄКТІВ

Для зручності покупців і дилерів нами створений і успішно функціонує розрахунково-конструкторський відділ. Основним завданням даного відділу є виконання послуг для здійсненню розрахунків покрівельних та фасадних матеріалів, як за наданими кресленнями замовника, так і шляхом виїзду безпосередньо на об'єкт будівництва та проведення замірів покрівлі або фасаду нашими фахівцями.

Влаштування фундаменту

Даний розділ присвячений одному з найважливіших елементів будівлі - фундаменту. Грамотне влаштування фундаменту - запорука довговічності будинку і комфортного проживання в ньому, від якості фундаменту залежить стан Вашої нервової системи надалі.

Влаштування паркану

Влаштування забору з профнастилу

Доставка та монтаж кваліфікованими фахівцями

МИ ДОСТАВЛЯЄМО

Ще одним напрямком діяльності нашої компанії є доставка. Засобами власного автопарку компанія поставляє повністю готовий до роботи метал - від одиниці номенклатури до великих обсягів.

Фасадні роботи

Саме від якості фасадних поверхонь залежить презентабельність будівлі, його зовнішній вигляд, а також ступінь комфорту, яку будуть відчувати його мешканці. Адже фасад - це головна перепона, що захищає людей від примх погоди (вітру, дощу, холоду).

Послуги порізки рулонної сталі

Послуги з переробки металу
Крім основної діяльності, якою є виробництво і продаж готових виробів з листового металу, ми також надаємо послуги з переробки сировини наданої замовником. Завод ГК «СТАЛЕКС» пропонує послуги з поздовжньо - поперечного різанні металу з рулонів на смуги (штрипс), листи, профілювання холодним способом, ламінування (поклейка плівки), перемотування рулонів.

Покрівельні роботи

Покрівлі відносяться до числа найголовніших компонентів будь-якої будівлі, а тому до підбору матеріалів для їх виробництва, а також команди, яка займатиметься їх установкою, необхідно підійти дуже уважно.

Встановлення і монтаж металоконструкцій

Монтаж металоконструкцій являє собою поетапну збірку металевого каркаса із застосуванням новітніх технологій і дотриманням чинних стандартів безпеки.

Вантажоперевезення

На постійній основі займаємося вантажоперевезеннями по Києву і області.

Телефон відділу логістики: (093) 04-555-04