fbpx

Ваш код клієнта: 214705

Кабинет дилера

Категорії

Чи потрібна гідроізоляція під металочерепицю?

Гідроізоляція під металочерепицю обов'язкове для покрівельного пирога при укладанні металочерепиці. І не має значення, опалюється горище чи ні

Пам'ятка споживача

pamyatka cНашими фахівцями розроблена «Пам'ятка споживача». Дотримання простих правил, викладених в цій пам'ятці дозволить вам уникнути проблем при транспортуванні, зберіганні і монтажі нашої продукції.

А ви знаєте, що спільного між мансардним вікном і альпіністом?

Придбати мансардні вікна ви можете в дилерській мережі компанії Сталекс https://goo.gl/zbXsE4

Шифер проти профнастилу - що вибрати?

Вибираючи покрівельне покриття, люди часто порівнюють шифер і оцинкований профнастил з полімерним покриттям.

Інструкція по монтажу металевої водостічної системи «Bilka». Відео

Компанія «Сталекс» представляє відео-інструкцію по монтажу металевої водостічної системи «Bilka»

ПРЕМІУМ - покриття GRANDEMAT від Сталекс

Продовжуючи стратегію розширення продуктового асортименту і введення інноваційних продуктів, Компанія Сталекс презентує нове покриття в лінійці Преміум-Продуктів - GrandeMat від концерну BILKA STEEL SRL.

Optima Steel™ від Сталекс

optima1З 29 червня 2017 року Компанія «Сталекс» виводить на ринок України нову торгову марку Optima Steel™. Продукція з тонколистової сталі з полімерним покриттям Optima Steel™ відноситься до нижнього цінового сегменту, але при цьому має оптимальні експлуатаційні характеристики і гарантію в 10 років.

Рекомендовані діапазони довжин металочерепиці «Сталекс»

Звертаємо Вашу увагу на те, що з 1 квітня 2017 року були не внесені зміни стосовно рекомендованих і нездійсненним довжинах виробленої металочерепиці.

Конструктивні вузли фасаду

1. ВЕНТИЛЬОВАНИЙ ФАСАД «СТАЛЬПАНЕЛЬ» ВЕРТИКАЛЬНИЙ

Конструктивні вузли покрівлі

1. ПОКРІВЛЯ З МЕТАЛОЧЕРЕПИЦІ (ТЕПЛА)

Конструктивні вузли огорожі

1. ЄВРОШТАХЕТНИК ДВОСТОРОННІЙ ВЕРТИКАЛЬНИЙ

Не економ на ендові!!!

Ендова - внутрішній вузол перетину скатів даху, в якому накопичується найбільша кількість води і прямує в бік водостоку.

Типи дахів та їх опис

Дахом (покриттям) є верхня огороджувальна конструкція будівельного об’єкта (будівлі чи споруди), призначена для захисту приміщень різного призначення від зовнішніх кліматичних факторів та впливів. Дах конструктивно складається з несучої й огороджувальної частин, які, у свою чергу, складаються з конструктивних елементів.

Як вибрати покрівельні матеріали?

Класифікація покрівельних матеріалів

Види покрівельних пирогів

Види покрівельних пирогів – холодний і теплий скатний дах з покрівлею з металочерепиці й покрівельного профнастилу

Характеристика основних елементів покрівельного матеріалу металочерепиця

Металочерепиця – листовий покрівельний матеріал, що виготовляється на спеціальному технологічному обладнанні зі стандартної вихідної сировини – рулонної (ширина рулону становить 1250 мм) тонколистової оцинкованої сталі із захисно-декоративним лакофарбовим покриттям.

Як вибрати якісну сталь для металочерепиці і покрівельного профнастилу

Для виробництва якісної металочерепиці, яка прослужить багато років, важливо виготовити її з якісної сировини. Саме сировина є основоположним фактором того, як довго прослужить покрівля за умови правильного монтажу.

Особливості проведення вимірювань та розрахунку елементів даху

Вимірювання основних геометричних параметрів конструктивних елементів скатного даху проводиться в двох випадках:

Варіанти розкладання металочерепиці

Варіанти розкладання металочерепиці «Сталекс» на двоскатному (скати прямокутні), чотирискатному (скати трапецієвидні й трикутні)та мансардному даху

Забезпечення якості металочерепиці заводом «Сталекс»

Коли заходить мова про металочерепицю, то, як правило, порушуються питання про важливість товщини сталі, про те який шар поліестеру зверху, про те що сталь вироблена в Європі краще ніж в Китаї і зовсім не береться до уваги те, що дійсно важливо, а саме хто є виробником металочерепиці.

Матеріали, які застосовуються в конструктивних рішеннях скатного даху для забезпечення пожежної безпеки при облаштуванні димоходів

Облаштування технологічних споруд у складі огороджувальної частини скатного даху розглядається як вимушене, проте необхідне рішення.

Застосування матеріалів «Сталекс» в на ринку металопластикових вікон

У кризові 2015 і 2016 роки вдалося не допустити падіння на ринку світлопрозорих конструкцій взагалі і металопластикових вікон зокрема завдяки впровадженню державою комплексної програми енергозбереження. Вона мала в собі 3 важливі складові:

Етимологія поняття «покрівельний профнастил», відмінності від стінового й несучого

«Покрівельний» профільований настил (профнастил) є різновидом листового покрівельного матеріалу, що виготовляється на спеціальному технологічному обладнанні з вихідної сировини – рулонної тонколистової оцинкованої сталі (різної ширини) із захисно-декоративним лакофарбовим покриттям.

Пам'ятка покупцю компанії "Сталекс"

Шановні колеги,
Компанія «Сталекс», є компанією національного масштабу, часто стикається з випадками, коли зловмисники, прикриваючись брендом компанії та її репутацією, обманюють довірливих клієнтів.