fbpx

Ваш код клієнта: 107611

Кабинет дилера

Які матеріали ви хотіли б бачити на сайті "Сталекс"?

Докладні інструкції з вибору та монтажу покрівельних і фасадних матеріалів - 27 (10.1%)
Відеоінструкції з монтажу металочерепиці та профнастилу - 41 (15.4%)
Візуалізатор покрівлі (можливість підібрати колір та профіль металочерепиці під ваш будинок). - 50 (18.7%)
Сервіс розрахунку покрівельних матеріалів для даху за заданими розмірами. - 105 (39.3%)
Проекти об’єктів, швидкозведених будівель, спроектованих компанією. - 25 (9.4%)
Всього голосів - 267
The voting for this poll has ended on: вересня 3, 2016

Наші партнери

«Сталекс» співпрацює з провідними виробниками оцинкованої сталі і оцинкованої сталі з полімерним покриттям. Серед наших партнерів кращі світові виробники будівельних матеріалів для покрівлі та фасаду, ми пропонуємо Вам тільки найкраще!

 

ssab

SSAB - шведська металургійна компанія, заснована в 1978 році. Спеціалізується на виробництві високоякісних сталей високої міцності. Щорічний обсяг випуску сталі - понад 8 млн тонн. Головний офіс компанії розташований в Стокгольмі.

 

marcegaglia logo top 1

MARCEGAGLIA – італійська металургійна компанія, заснована в 1959 р. Спеціалізується на випуску нелегованих конструкційних і нержавіючих сталей. У 2015 р. випустила 5,4 млн. тон сталі. Головний офіс Мантова (Італія). Крім Італії заводи розташовані в США, Бразилії, Перу, Катарі, Великобританії, Румунії, Польщі, країнах Бенілюксу, Франції, Німеччині, Іспанії, Туреччині, Індії, Китаї, Росії.

 

Arvedi Unternehmen logo

ARVEDI – італійська металургійна компанія, заснована в 1963 р. Спеціалізується на випуску нелегованих конструкційних сталей і нержавіючих сталей, зварних труб. Виробництво сталевих рулонів є відносно новою сферою бізнесу ARVEDI

 

 

logo

UNION STEEL – південнокорейська металургійна компанія, заснована в 1962 р. Спеціалізується на випуску сталей оцинкованих і з покриттям.

 

arcelor mittal

Компанія АрселорМіттал є світовим лідером з виробництва сталі. Також компанія має великі запаси сировини та ефективну систему збуту. Компанія АрселорМіттал, штат якої налічує більше 245 тис. співробітників, має представництва в 60 країнах світу.

 

Modul-Ukraina1

Компанія «Модуль-Україна» одна з найбільших виробничих груп на Україні, забезпечує задоволення потреб багатьох галузей в тонколистовому оцинкованому прокаті, пофарбованому рулонному прокаті.

 

tezcan1s

Компанія Tezcan, турецький виробник холоднокатаного і оцинкованого прокату, збільшила обсяг виробництва прокату з полімерним покриттям до 100 тис. т/рік у листопаді 2013.

 

metinvest1

Метінвест - найбільший в Україні і один з найбільших в СНД виробників залізорудної сировини і сталі. Компанія входить в десятку найбільших виробників ЗРС і товстолистового прокату, за підсумками 2013 займає 25-е місце в ряду найбільших металургійних компаній світу за версією Всесвітньої асоціації виробників сталі (World Steel Association).

 

BILKA

Завод компанії BILKA було засновано у 2007 році в місті Брашов. За роки діяльності було забезпечено покрівельними матеріалами понад 100 тис. житлових і промислових споруд. Виробничі лінії повністю автоматизовані.

 

scalaScala Plastics є провідним європейським виробником високоякісних будівельних матеріалів із пластику, у тому числі водостічних систем. Scala Plastics пропонують широку асортиментну лінійку водостічних систем найвищої якості, підтвердженого всіма необхідними сертифікатами.

 

amex1АМЕКС – молода, успішно розвивається, на ринку кріпильних елементів з 2005 року. Компанія взяла курс на розвиток двох пріоритетних напрямів, покрівлю та фасад. Покрівельні саморізи і аксесуари, дюбелная техніка. Дюбеля для кріплення теплоізоляції до фасадів і плоским крівлям.

 


veluxVELUX – один з найбільших світових виробників мансардних вікон, марка зі світовим ім'ям, зареєстрована в більш ніж 70 країнах

 


technonikolКорпорація ТехноНІКОЛЬ є одним з найбільших виробників і постачальників покрівельних, гідроізоляційних і теплоізоляційних матеріалів.

 


fakroFAKRO є одним з провідних виробників мансардних вікон і горищних сходів. Лідер в багатьох країнах і другий за величиною виробник мансардних вікон на світовому ринку;

 

ursaURSA пропонує тепло- та звукоізоляційні матеріали високої якості. Вся продукція відповідає міжнародному стандарту ISO 9001

 

marmaСупердифузійні мембрани MARMA (Польща) - новинка на ринку підпокрівельних мембран. MARMA - це високого класу покриття, застосовується як один з необхідних шарів в конструкції даху.

 


masterplastПокрівельні плівки MASTERPLAST (Мастерпласт) володіють функціями гідроізоляції, вентиляції та пароізоляції. Їх відрізняє висока якість і характеристики. Продукція MASTERPLAST швидко завойовує ринок будівництва України.

 

bryzaВиробник випускає високоякісні водостічні системи, софіт